خانه / برند

برند

در جوامع امروزی، برند (علامت تجاری) جایگاه خاصی پیدا کرده است و هر کسب و کار تجاری یا خدماتی در صدد آن است که برای محصول خود برند و جایگاهی ایجاد کند. برخی مشتریان با یک بار استفاده از محصولات یا خدمات آن برند و رضایت نسبت به آن وفاداری پیدا کرده و خود را ملزم می دانند که فقط به سراغ آن برند بروند و تجربه اعتماد خود به آن برند را بارها و بارها تکرار کنند. این نوع وفاداری مشتریان در میان صاحبان خدمت یا محصول تجاری، باعث ایجاد رقابتی تنگاتنگ برای بالابردن جایگاه برندها و حتی سوء استفاده از آنها شده است . در این میان بسیاری از تولید کنندگان یا صاحبان محصول و خدمات بر این امر واقف نیستند که که نام یا علامت تجاری آنها، تا قبل از ثبت بی هویت بوده و براحتی قابل سوء استفاده است . برخی از صاحبان مشاغل، فارغ از عوالم کسب و کارهای امروزی، ارزش برند خود را نمی دانند تا زمانیکه مورد سو استفاده و بهره برداری دیگران قرارگرفته و تازه به ارزش واقعی آن پی می برند. در حالیکه افراد دور اندیش بعد از تعیین نام و لوگوی محصول خود بلافاصله به ثبت آن به عنوان یک برند اقدام می کنند تا از گزند افراد و سودجویان در امان باشد.

چه بسیارند این دور اندیشان که با ثبت برند خود برای آن ارزشی قایل شده اند و با واگذاری نمایندگی یا شعبه یا آن برند ثروت قابل توجهی به دست آورده اند. شاهد این امر بسیاری از کالاها و خدماتی است که هر روزه همگی ما در حال استفاده از آن ها هستیم.

با ثبت علامت تجاری، مدیران و صاحبان کالا و خدمات می توانند از حمایت های قانون در برابر کلیه سود جویان و سوء استفاده گران بر خوردار باشند. قانون از کلیه اشخاصی که طرحی نو در برند ، اختراع، طرح صنعتی و … داشته باشد حمایت می نماید و با ثبت آن از کلیه گزند های پیش رو حفاظت می نماید.

کارشناسان برندِ گروه حقوقی ایران قانون با شرکت در دوره ها، کلاس های تخصصی ثبت، همایش ها و کنفرانس های مختلف برند و اخذ مدارک مربوطه از معدود افرادی در کشور هستند که می توانند مدعی بهترین خدمات در زمینه ثبت برند برای صاحبان خدمات و محصولات و مدیران شرکتها باشند.

همچنین وکلای پایه یک متخصص در امور ثبت برند، مالکیت فکری و معنوی، کارت بازرگانی، طرح صنعتی، اختراع و ثبت مادرید و … همیشه در کنار مدیران و صاحبان کالا و خدمات بوده اند و هستند تا بتوانند بهترین خدمات حقوقی را ارایه دهند.

شما می توانید برای طرح سوالات خود در کلیه زمینه ها از مشاوره مستقیم وکلای خبره و کارشناس در این امر استفاده نمایید. وکلای متخصص  گروه ایران قانون با سابقه چندین ساله در زمینه ثبت برند ، طرح صنعتی، ثبت مادرید و… همکار و مشاور ثبتی بسیاری از شرکت ها و مدیران برجسته کشور هستند. با کمال افتخار گروه ایران قانون برای رضایت هر چه بیشتر از این خدمات، امکان برقراری ارتباط مستقیم با وکلای متخصص را در اختیار مدیران و صاحبان کالا و خدمات قرار می دهد.

در صورت نیاز به مشاوره می توانید با شماره همراه ۰۹۱۲۳۹۶۹۶۴۸  و یا با ایمیل info@irlaw.ir با ما در تماس باشید .